ממליצים | Testimonials Toggle

מדי יום אני מוצאת את עצמי מברכת את דרורית שפירא כי מדי יום אני נהנית מביתי אותו לא יכולתי לבנות ללא דרורית.

נגשתי לדרורית לאחר שרכשתי בית לשיפוץ. מדובר היה בבית ישן שלא שופץ לעולם שהיה זקוק לשיפוץ מאסיבי. היה צורך להרוס חלק ממנו עד היסוד ולתכנן את החדרים בכל הבית כמעט מחדש.

כיום, יש לי בית חלומותיי, הודות לדרורית.

דרורית הייתה אחראית לכל שלבי השיפוץ. היא תכננה את הבית על הנייר ופיקחה על כל שלבי יישום התוכניות. היא עזרה לי לבחור כל דבר מהמרצפות ועד ידיות הדלתות ומערכות הסקה ומיזוג אזעקות ואינטרנט. כל זאת על פי הטעם שלי ובדאגה כי התוצאה הסופית תהיה שיקוף מהימן של העדפותיי ותתאים לצרכים של המשפחה שלי.

דרורית טיפחה מערכת יחסים קואופרטיבית עם הקבלן ובעלי המקצוע הרבים שהיו חלק מהפרוייקט וידעה איך להפעיל מרות על אנשים עצמאיים ללא קושי. היא דאגה לאורך הדרך שכולם עמדו בזמנים ושהשיפוץ יסתיים בזמן כדי שנוכל לעבור לגור בבית בדיוק כשהיינו צריכים לעשות זאת.

דרורית היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה. היא לא בזבזה את הזמן שלי. היא ידעה לדרוש ממני תשומת לב כשהיה צורך, ולהניח לי כשהדבר התאפשר. ידעתי תמיד כי יש לי על מי לסמוך בכל דבר ועניין. מבחינה כלכלית היא עמדה בתקציב שעליו הסכמנו. היא ישרה ושקופה בכל דבר הקשור לכספים. בזכותה, שיפוץ שבנקל היה יכול להיות קריעת ים סוף הייתה דווקא חוויה מהנה.

אני ממליצה בחום על דרורית שפירא לכל אחד שמעוניין לממש את מלוא בפוטנציאל של ביתו.

קרולין גליק, אפרת

 

דרורית –
חוויה, זה אולי מצחיק להגדיר כך עבודה אבל לפעמים המציאות עולה על הדמיון.

אם אתרכז בתחושותיי, אז – כן, זה ההגדרה לעבוד עם אדריכלית מקצועית. אנשים שואלים אותי מה נהנתי כ"כ  ומה זה שונה מעד היום, ובעצם הם צודקים, נכון זה כמו כולם רק בשינוי קטן, מה שכולם מדברים ומבטיחים את עושה.

כשניגשתי לעבודה כבר ראיתי שאת אחרי כל ההכנות, התוכניות הוגשו במקצועיות, נבדקו לפני כן והותאמו בשטח , נבדק כל אופציות הריהוט ומכשירי החשמל והוזמנו כך שיתאימו לתוכנית ושלא יגרמו לשינוים תוך כדי העבודה , כל החומר הלבן היה מוכן וחיכה לנו ולא להיפך. בקיצור מישהו התחייב לבצע עבודה ולשם שינוי באמת עבד.

אבל להפתעתי זה לא נגמר, התחלנו לעבוד ואנחנו מגלים שיש לנו ביקורים קבועים כל יום ללא יוצא מהכלל, לעקוב לבדוק להעיר ולהאיר, אם זה את או אורנה או ענבל והכל עם חיוך וחוכמה במטרה להתגבר על מכשולים ולפתור בעיות מקומיות והכל במטרה להביא ללקוח מוצר מוגמר ומושלם עד הפרט האחרון.

כך שסיימנו עם אפס תקלות ללא צורך בלעבוד ולפרק ובאווירה כיפית ונחמדה ועל זה אני מודה ומעריך.

אהרן (קבלן),  אור עמיעד חברה לבנין בע"מ

 

אני שמח להמליץ על דרורית שפירא כמעצבת פנים מוכשרת מאד – הן בתחום המקצועי והן בתחום יחסי אנוש.
דרורית טיפלה בשינויים ותוספות של דיירים שלנו בארבעה פרוייקטים שונים במשך שלוש השנים האחרונות – בסך הכל 266 יחידות דיור.  תפקידה כלל מפגשים עם הדיירים לגיבוש תכנית שינויים ותוספות, הכנת התכנית לאישור הדיירים, הכנת תכניות לביצוע לצוות שלנו באתרי הבנייה, הכנת חשבון לתשלום וקיום מגע רציף עם הדיירים והצוות שלנו בכל הנוגע לשינויים והתוספות.

היא מילאה את תפקידה בצורה מקצועית ביותר וזכתה למחמאות רבות וחמות הן מצד הדיירים והן מצד הצוות שלנו – דבר שמצביע על יכולתה לעבוד עם אנשים מרקע שונה.  היא הצליחה לאורך כל התהליך להתמודד עם דרישות וציפיות של הדיירים ולתרגם אותן לתכניות ברורות ומובנות לאנשי הביצוע שלנו.  משימה ממש לא פשוטה!!
דרורית דייקנית בכל הקשור לעמידה בלוח זמנים (דבר בעל חשיבות מהותית בפרוייקט בנייה של עשרות יחידות דיור).
דרורית היא מעצבת יצירתית אבל גם מעשית וידעה תמיד להתאים את היצירתיות למגבלות שקבענו לה.

אני ממליץ עליה בלב שלם ובטוח שכל מי שייהנה משירותיה יתברך בכך.

מרדכי חזון, חזון את גלילי,  חברה לבניה בע"מ

Dear Derorit and staff

I have no words to express my gratitude to Hashem for pairing me up with Derorit to redo my house. It was worth the time waiting, the money spent, every dollar to the last cent. She had in mind every little detail, made sure you get the best prices on everything, does all the research for whatever product you want. The list could go on and on. Of course not to be forgotten the kablan's words : "I never yet built a project that you didn’t have to move walls add plugs or have miscalculations on plumbing."

Every thing was planned with such precision which of course saved us a lot of money.

Thank you ever so much for the fantastic job you did – a real transformation beyond reality.

Thanks again,
Family Ashkenzi

 

"אנחנו מאד אוהבים את התוצאה, קיבלנו מעל ומעבר לציפיות שלנו. דרורית הפכה את זה לקל. היה ניצול מאוד טוב של החלל. היה חשוב לנו שדרורית היתה זמינה וזריזה"
רבקה ורפי

 

“עבדתי בעבר עם מעצבות ואף פעם לא קיבלתי יחס כמו שקיבלתי מדרורית. לא הרגשתי שאני צריכה לרוץ אחרי אף אחד. היא עזרה לי להבין את הצרכים שלי, התוצאה מאוד מוצלחת ופרקטית ובנוסף נשארתי בתוך התקציב שקבעתי לעצמי. הרגשתי בטחון עם דרורית וזה מה שהיה הכי חשוב”
ליסה

 

"היתה חויה חד-פעמית. דרורית תפשה מידית את החששות, את הרצונות, את מה שעליה לעשות – ועשתה בצורה ששיתפה אותי לגמרי אך הורידה ממני עול כבד של דיונים עם גורמים שונים, החלטות שלא יכולתי לקחת על עצמי, ועוד. כך שמרגע התחלת הקשר בינינו החששות נעלמו כלא היו.
אין מלים. לא יכול להיות יותר טוב וגם לא נשארה שום שאלה פתוחה. לא האמנתי שאפשר לעבוד כך ולסגור הכל בצורה כל כך שלימה וטובה. לא נעים, אך לדעתי עבודתך וגישתך לאנשים היא מושלמת.
דרורית היא תופעה מיוחדת בעולמנו התחרותי והקשה. הלואי ויהיו עוד אלפים כמוה והיא לא תשאר בפסגה לבדה."
דבורה

 

"I’ve worked in the past with several designers and never got treatment like I got from Derorit. I did not feel like I had to chase anyone. She helped me understand and define my needs, the result is very successful and practical and above it all I stayed within the budget I set for myself. I felt confident with Derorit and that was the most important thing.
I’m tempted to plan a new kitchen even though I have nowhere to plan one just now, just to have fun working with Derorit"
Latza

 

"It is hard to find anybody anyplace like you, devoted to doing it right!
We feel you have given us lots of special consideration.
We are lucky to be able to consider you as a family friend"
Yehuda & Vickie

 

"The Aparment looks amazing.
Your undivided attention and work ethics are unmatched and really show in your work"

Moshe

"דרורית מדהימה, ביצועיסטית, מהירה, שמה לב לפרטים, אמינה ואחראית, נוהגת לפנים משורת הדין, הפכה את כל עיצוב הבית למשהו קל"
נילי וגרשון

"נהנינו וקיבלנו המון נקודות למחשבה וזוויות הסתכלות שלא חשבנו עליהן. הפגישה הייתה מאוד מדוייקת למה ששאלנו ויותר מכך דרורית מאוד קשובה לסגנון האנשים שיושבים מולה.
הכי התרשמנו מכך שהיא לא מוכוונת אופנה וטרנדים עכשוויים, לא ניסתה לשכנע אותנו למשהו מסויים ושאלה אותנו הרבה שאלות שנוגעות לחיים שלנו בבית שלנו נכון להיום ולעתיד.
אנו ממשיכים להחכים מהמיילים שדרורית שולחת עם כל הטיפים. תודה על ההזדמנות!"
משה ורותם

 

"הופתעתי מהיכולת של דרורית להיכנס לחנות ולקבל החלטות מאוד מהר, יש לה טביעת עין טובה, תקתקנית, דואגת שהכל יהיה פרקטי. עכשיו אני מודעת לכמה השינויים שדרורית החליטה עליהם בשלב התכנון היו חשובים. המטבח יצא מאוד נוח, דרורית חשבה על הכל. כל היום אני מקבלת מחמאות על הבית!"
טלי

 

"It was wonderful working with you.
In fact, I’d build a new house just so we can work together again – no kidding.
Work process was very pleasant since you basically handled everything,
including beating down on the workers,
demanding that they do a quality job I would not be able to handle this without you.

"I enjoyed going shopping and choosing tiles and other stuff, you helped to
build up my confidence that I am capable of making good choices.
I think you are a great designer, very thoughtful, meticulous with every detail, you know your field like a back of your hand and it’s very pleasant working with you"
Chava

"When people walk into our house, they are absolutely amazed at all the design features that you put in – big and small. We say it is all due to our amazing designer, Derorit. So thank you!"
Rebecca and Rafi

 

רכשתי דירה קטנה [108ממ"ר ברוטו]במיקום נהדר, וסבלתי מצפיפות. דרורית בגישתה המיוחדת הפכה את פינת העבודה לחדרון,מואר ומאוורר שסיפק את מלוא צרכי -במחיר יחסית סביר,מבלי לפגוע בחינניות הדירה. תוך הדרכת בעלי המקצוע ופיקות מלא על עבודתם ממליץ מאוד,נסה ותהנה
ד"ר יצחק

 

Derorit_Button-07

050-8252641 derorit@derorit.co.il
לעיצוב הבית שלכם התקשרו 050-8252641 Start designing your home 1-917-383-1689 derorit@derorit.co.il

ShutDown